Teachers

They prepare specialists

Teachers
Abdulina Gulnara Bibitalievna, teacher of special disciplines of the first category
Aimbetova Zhanna Ualikhanovna, teacher of special disciplines without a category
Andirov Bakhytkaliy teacher, special discipline of the first category
Gavrilov Artem Viktorovich, teacher of special disciplines of the second category
Gorbunova Larisa Viktorovna, teacher of special disciplines of the first category
Grinyov Yuri Ivanovich, instructor in physical culture and work
Grinev Damir Konstantinovich, the teacher of special disciplines without a category
Grubinko Lyudmila Alekseevna, teacher of special disciplines of the first category
Erzhanova Gulmira Amirzhanovna, teacher of special disciplines of the first category
Ermolenko Vladimir Mikhailovich, teacher of special disciplines of the highest category
Zharkova Victoria Viktorovna, teacher of professional English of the highest category
Zerkalii Irina Alexandrovna, teacher of special disciplines of the first category
Kayyrzhanova Simbat Maratkyzy, teacher of special disciplines without a category
Karina Aigul Kasymkanovna, teacher of special disciplines of the first category
Kozhevnikov Alexander Vyacheslavovich, teacher of special disciplines of the second category
Kukharenko Olga Alexandrovna, teacher of special disciplines of the first category
Lokachenko Irina Vladimirovna, teacher of special disciplines of the highest category
Maukina Elmira Munaitpasovna, teacher of special disciplines of the second category
Mozheiko Alexander Vladimirovich, teacher of special disciplines of the second category
Muratkyzy Ziyada, teacher of special disciplines of the second category
Murzagildin Tuleubay Karbozovich, teacher of special disciplines of the first category
Nabirkina Tatyana Vladimirovna, teacher of special disciplines of the second category
Savenko Ekaterina Igorevna, teacher of special disciplines without a category
Samenova Asem Kulushpaevna, teacher of special disciplines of the first category
Smagulov Bauerzhan Baibulovich, teacher of special disciplines of the highest category
Smirnova Galina Ignatyevna, teacher of special disciplines of the highest category
Smolova Ekaterina Sergeevna, teacher of special disciplines of the first category
Tulegenova Natalia Alexandrovna, teacher of special disciplines of the first category
Shagun Irina Nikolaevna, teacher of special disciplines of the highest category
Shamko Natalia Alexandrovna, teacher of special disciplines of the highest category
Shegenova Botagoz Bulatovna, teacher of special disciplines of the highest category
Masters of Industrial Training
Amandykov Yeldos Sagindykuly, master of the p / o without category
Baymogometov Amir Muratovich, master of second class
Goncharenko Denis Viktorovich, master of the first category
Ibat Asylbek Iskakovich, master of the p / o without category
Iskakov Madi Bulatovich, master of the p / o category
Klyshpayev Marat Aksaganovich, master of second class
Koval Natalia Sergeevna, master of the p / o without category
Kravchenko Viktor Nikolaevich, master of the first category
Moldabekova Dinara Ablaevna, master of p / o without category
Puchok Andrey Ivanovich, master of the p / o of the highest category
Fursanov Vladimir Petrovich, master of the first category
Shayakhmetov Nurbolat Bakhytovich, master of the second category
Shchegrin Mikhail Nikolaevich, master of the first category
Equal pedagogical workers
Moldybaeva Rosalia Stepanovna, social teacher of the second category
Khvorova Olga Sergeevna, teacher-psychologist of the first category

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *