Оқытушылар

Олар мамандарды дайындайды

Оқытушылар
Абдулина Гульнара Бибиталиевна, бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Аимбетова  Жанна Уалихановна, дәрежесі жоқ арнайы пәндер оқытушысы
Андиров Бахыткалий, бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Гаврилов Артём Викторович, екінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Горбунова Лариса Викторовна, бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Гринёв Юрий Иванович, дене тәрбиесі және жұмыс жөніндегі нұсқаушы
Гринёв Дамир Константинович, дәрежесі жоқ арнайы пәндер оқытушысы
Грубинко Людмила Алексеевна, бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Ержанова Гульмира Амиржановна, бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Ермоленко Владимир Михайлович, жоғары дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Жаркова Виктория Викторовна, жоғары дәрежелі кәсіптік ағылшын тілі оқытушысы
Зеркалий Ирина Александровна, бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Кайыржанова Сымбат Мараткызы, дәрежесі жоқ арнайы пәндер оқытушысы
Карина Айгуль Касымкановна, бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Кожевников Александр Вячеславович, екінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Кухаренко Ольга Александровна, бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Локаченко Ирина Владимировна,  жоғары дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Маукина Эльмира Мунайтпасовна, екінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Можейко Александр Владимирович,  екінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Мураткызы Зияда,  екінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Мурзагильдин Тулеубай Карбозович,  бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Набиркина Татьяна Владимировна,  екінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Савенко Екатерина Игоревна, дәрежесі жоқ арнайы пәндер оқытушысы
Саменова Асем Кулушпаевна,  бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Смагулов Бауэржан Байбулович,  жоғары дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Смирнова Галина Игнатьевна, жоғары дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Смолова Екатерина Сергеевна, бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Тулегенова Наталия  Александровна,  бірінші дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Шагун ИринаНиколаевна,  жоғары дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Шамко Наталья Александровна,  жоғары дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Шегенова Ботагоз Булатовна, жоғары дәрежелі арнайы пәндер оқытушысы
Өндірістік оқыту шеберлері
Амандыков Елдос  Сагиндыкулы, дәрежесі жоқ ө/о шебері
Баймогометов Амир Муратович,  екінші дәрежелі ө/о шебері
Гончаренко Денис Викторович, бірінші дәрежелі ө/о шебері
Ибатов  Асылбек Искакович, дәрежесі жоқ ө/о шебері
Искаков Мади Булатович, дәрежесі жоқ ө/о шебері
Клышпаев Марат Аксаганович,  екінші дәрежелі ө/о шебері
Коваль Наталья Сергеевна, дәрежесі жоқ ө/о шебері
Кравченко Виктор Николаевич,  бірінші дәрежелі ө/о шебері
Молдабекова Динара Аблаевна, дәрежесі жоқ ө/о шебері
Пучок Андрей Иванович,  жоғары дәрежелі ө/о шебері
Фурсанов Владимир Петрович, бірінші дәрежелі ө/о шебері
Шаяхметов Нурболат Бахытович,  екінші дәрежелі ө/о шебері
Щегрин Михаил  Николаевич,  бірінші дәрежелі ө/о шебері
Теңдестірілген педагогикалық қызметкерлер
Молдыбаева Розалия Степановна, екінші дәрежелі әлеуметтік педагог
Хворова Ольга Сергеевна, бірінші дәрежелі педагог-психолог

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған